Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Медика!

Переглядів: 216

Результат пошуку зображень за запитом "картинки  день медика"

Дорогі  медичні працівники, ветерани служби охорони здоров’я! 

Шановна громадо!

   В Україні  16 червня відзначається День медичного працівника. Та за великим рахунком це професійне свято стосується кожного з нас, адже медицина стоїть на варті  найдорожчої цінності – здоров’я. Саме від нього найбільшою мірою залежить якість нашого життя, реалізація потенціалу, здійснення мрій, прагнення до нових вершин. Здоров’я  кожної людини є органічною складовою загального розвитку суспільства та успішного майбутнього нації, тож надзвичайно почесною і відповідальною є місія служителів медицини.

   Сьогодні галузь переживає складні часи реформування, які висувають нові  проблеми та виклики, ставлять багато запитань. Але попри труднощі, вартові здоров’я завжди на посту, готові в скрутну хвилину протистояти людському болю, відчаю та тривогам, вселяти надію.

   Щира вдячність вам, дорогі медпрацівники, за професійність, важку ношу відповідальності, самовідданість,  терпіння! Від кваліфікованої, вчасної медичної допомоги залежить здоров’я та життя людини, але поряд з цим для хворого  так важливо і тепло вашої душі. Хай перед вашою високою кваліфікацією відступають недуги та завжди на висоті залишається професійна честь! Родинного вам щастя, безмірної вдячності людей, зростання добробуту, впевненості, оптимізму, невпинного руху вперед!

 

Голова районної ради                                                                     Віктор Юрченко

 

 

« повернутися до списку новин