Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

29 серпня - День пам’яті захисників України

Переглядів: 169

Результат пошуку зображень за запитом "картинки  день памяті захисників"

Шановна громадо!

29 серпня вперше відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Цю пам’ятну дату своїм Указом встановив Президент України Володимир Зеленський, оголосивши про підписання документа у знаковий для нас День Незалежності.

Військові дії на сході України – це біль і трагедія  суспільства, означені високим патріотизмом, героїзмом, мужністю та стійкістю.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю  тих, хто  віддав життя за честь та гідність українців,  незалежність нашої держави. Серед них і сини Семенівщини Євген Клименко, Володимир Шульга, Роман Капацій, Олександр Кирилюк, Олександр Сірий, Роман Кандул.

Хай яскраво горить свіча народної пам’яті і вдячності та ніколи не повторюються трагічні сторінки Іловайська, Дебальцевого, Донецького аеропорту, інших гарячих точок. Нехай опалені вогнем донецькі степи та переорані болем людські серця будуть гіркою пересторогою для майбутнього.

Довгоочікуваного миру тобі,  наша рідна Україно!

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день памяті захисників"Голова районної ради                                                        Віктор Юрченко

 

« повернутися до списку новин