Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем молоді України!

Переглядів: 298

Результат пошуку зображень за запитом "картинки День молоді"

Дорога наша молодь! Шановна громадо!

Останнього червневого дня  Україна відзначає  чудове оптимістичне свято - День молоді. Молодість – найпрекрасніша пора в житті кожної людини, бо це – романтика, піднесені почуття, високий політ сердець, широкі перспективи.   

Із молодим поколінням, його високим потенціалом завжди пов’язуються особливі надії. Якщо  загалом в усі часи  молоді притаманні сміливість та новаторські підходи, то в епоху сучасних високопродуктивних технологій можливості для її розвитку  зростають особливо вагомо. Твердо віримо, що це матиме позитивний вплив на подальший розвиток суспільства. Хай відкриваються перед юними, сміливими, наполегливими, ерудованими нові прекрасні горизонти!

Та за великим рахунком молодість – це не лише вік, а й стан душі. Тож кожен, хто не загасив у серці юний вогонь, жагу до пізнання, кому притаманні динамізм, сприйняття ритму часу, по праву можуть вважати це свято своїм.

Тож будьте молодими, енергійними, генеруйте нові ідеї, не втрачайте любові та мрії! Хай життя радує яскравістю кольорів і дарує  відчуття щастя!

          

 

 

Голова   районної ради                                                             Віктор Юрченко

 

 

 

« повернутися до списку новин