Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Конституції України!

Переглядів: 293

Результат пошуку зображень за запитом "картинки День Конституції"

Шановна громадо!

Серед святкових позначок червневого календаря особливе місце займає День Конституції. 28 червня 1996 року назавжди вписано в новітню історію України як день прийняття Основного закону, що захищає інтереси кожного громадянина і є фундаментом розвитку суспільства.

У Конституції доби незалежності втілено досягнення вітчизняної і світової науки та практики конституційного будівництва, відображено ментальність української нації, вибудувану на прагненні до власної національної державності, викристалізовано довгу, тернисту дорогу політичного самовизначення.

Нелегкі нинішні часи на шляху сходження держави до демократичних перетворень та європейського рівня потребують особливої згуртованості громадян, зростання національної свідомості, глибокого патріотизму. У кожному з нас живе непохитна віра, що задекларовані Конституцією цінності стануть реальністю, нормою життя за високими стандартами.

Вітаючи  всіх з цим урочистим святом, щиро  бажаємо мирного неба, суспільної злагоди, невичерпної наснаги, енергії творення, здійснення  задумів, нових вагомих перемог, відчуття щастя від кожного пройденого дня! Хай завжди нас сповнює гордість за рідну державу, а почуття спільної відповідальності  за її сьогодення та майбутнє спонукає кожного жити за законами совісті та гідності!

 

Голова районної ради                                            Віктор Юрченко   

 

« повернутися до списку новин