Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем працівників ветеринарної медицини!

Переглядів: 327

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день працівників ветеринарної медицини"

Шановні працівники та ветерани ветеринарної служби!

Шановна громадо!

11 серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини, на яких лежить висока відповідальність за стабільність епізоотичної ситуації, безпеку продовольчого ринку, сприяння відповідності продукції міжнародним стандартам та підвищення її конкурентоспроможності. 

Від професійності ветслужби залежить і рівень здоров’я населення, тож у добре відомому вислові академіка Павлова про те, що «лікар лікує людину, а ветеринар – людство» закладена незаперечна істина.  

Висловлюємо вам, шановні ветеринарні працівники, щиру вдячність за нелегку роботу, яка потребує не лише професійного вміння, а й значних фізичних та моральних зусиль, адже  боротьба з недугами тварин має свою специфіку. Окрім підходу до «братів наших менших»,  для вас  професійною необхідністю є також витримка і терпіння в контактах з населенням,  його підтримка та довіра.

Прийміть побажання світлого щастя, міцного здоров’я, родинного благополуччя, впевненості, добробуту, нових досягнень! Нехай доля щедро дарує свою прихильність, а ваша така потрібна суспільству праця завжди оцінюється лише позитивними результатами та словами вдячності. 

 

Голова районної ради                                                             Віктор Юрченко

 

 

« повернутися до списку новин