Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Міжнародним жіночим Днем - 8 Березня!

Переглядів: 268

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "картинки 8 Березня"

        

                                 

                                                       Жінка!!! Вічне начало начал! Нерозгадана загадка світу... До кінця не прочитана повість...

                                                      

                                               Дорогі жінки!

   У ці перші весняні дні прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем! Це свято наповнює серця трепетними  відчуттями, адже  Жінці  належить особлива роль у нашому житті. Саме з нею асоціюються найромантичніші події та найемоційніші життєві злети.  Недарма  прекрасні жіночі  образи  впродовж століть увічнювались у безсмертних  шедеврах митців. Водночас вразлива  і надзвичайно мужня, Жінка дає  чоловікам крила для польоту.

   Важко переоцінити роль жінок у суспільних процесах  на всіх етапах розвитку. На долю ж наших сучасниць  випав особливо стрімкий виток історії, позначений як  невпинним прогресом у всіх життєвих сферах, так і трагічними сторінками. Нелегка ноша лягає на плечі представниць прекрасної статі, але Жінка завжди шукає шляхи до злагоди  та порозуміння, пропускаючи через власне серце болі та жалі. Складні часи переживає сьогодні наша Україна, яка відстоює свою незалежність та територіальну цілісність. Жінки  - це самовіддані берегині миру в суспільстві, які прагнуть до творення та відзначаються активністю і результативністю  в усіх сферах життєдіяльності.

 Тож зі святом вас, дорогі  жінки! Хай доля обсипає вас  яскравим зорепадом щастя, проливається теплим дощем удачі, ніжно торкається  лагідними променями любові,  гойдає під вітрилами романтичних надій, кружляє кольоровими пелюстками  мрій і бажань, заколисує  красивими снами! Нехай сильна  частина людства завжди схиляється перед  вашою духовною силою, всеосяжною красою і водночас  слабкістю – тією найчутливішою   струною, яка дає вам незбориму силу та  підносить на  вершину!

 Голова районної ради                                                                         Віктор Юрченко

                Результат пошуку зображень за запитом "маленький букет в  фіолетово-рожевих  тонах"

« повернутися до списку новин