Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Представники місцевого самоврядування району знову серед кращих у спорті!

Переглядів: 325

  
Результат пошуку зображень за запитом "картинка спорт"

 Для органів місцевого самоврядування і без того насичений подіями травень став також періодом активного спортивного життя. Після нещодавнього фіналу обласної спартакіади депутатів всіх рівнів, 23 травня відбулись аналогічні змагання серед сільських голів, голів ОТГ, голів районних рад, їх заступників і працівників обласної ради.

  Представники Семенівщини боролись за перемогу в п’яти видах спорту. Найвищим результатом є перше місце Пузирівського сільського голови Юлії Жидок у шашковому турнірі. Вона ж  увійшла і до п’ятірки найвлучніших у суперництві з дартсу.

  Успішно виступили також Рокитівський сільський голова Олександр Баранник та Володимир Костяний з Богданівської сільської ради, які вибороли друге місце у змаганнях із пляжного волейболу. В послужному списку наших спортсменів ще два п’ятих місця: гирьовика Романа Мидловця  з Біляків та команди в перетягуванні канату.

   Як підсумок - четверте загальнокомандне місце, що є досить престижним і підтверджує високий спортивний рівень. Варто зазначити, що таку ж кількість очок набрали і наші колеги з Полтавського району, але їм фору для вищої сходинки в командному заліку дали перемоги у двох видах спорту.

   Окрім вже згаданих представників, до складу делегації району входили також Віктор Юрченко, Володимир Сербин, Юрій Черевик, Павло Кобильченко, Владислав Тороп, Олександр Пугачов.

         Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших досягнень!

         

 

« повернутися до списку новин