Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія Полтавського ОЦЗ інформує: засідання "круглого столу" з питань легалізації трудових відносин   

Переглядів: 920

Кременчук | Новини міста

Робота без документального оформлення трудових відносин з роботодавцем – одна з характерних прикмет нашого часу. Хоча більшість роботодавців дотримуються трудового законодавства, є чимало і таких, які його порушують.

Саме тому 26.08.2020 року в приміщені Семенівської районної державної адміністрації відбулося засідання "круглого столу" з питань легалізації трудових відносин за участю представників управління держпраці, районної адміністрації, податкової служби, служби зайнятості, управління Пенсійного фонду та управління праці та соціального захисту населення.

Учасники заходу обговорили доручення голови Державної служби України з питань праці від 11.08.2020 року №Д-302/1-33-20 та доручення Прем’єр-Міністра України від 14.02.2020 року, метою яких є посилення контролю за дотриманням законодавства про працю та трудових відносин. Також вибудували спільний план дії щодо продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення стосовно належного оформлення трудових відносин та дотримання законодавства про зайнятість.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

 https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

https://pol.dcz.gov.ua/

« повернутися до списку новин