Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Річниця пам’яті Тараса Шевченка

Переглядів: 294

Результат пошуку зображень за запитом "зображення Тараса Шевченка"

...У чужому краю 
Не шукайте, не питайте 
Того, що немає 
І на небі, а не тілько 
На чужому полі. 
В своїй хаті своя й правда, 
І сила, і воля
.

                                                                                               Т.Шевченко

Шановна громадо!

   У ці березневі дні, коли на застиглу від зими землю лягає провесінь, Україна вшановує пам’ять свого  генія  Тараса Шевченка. Повага до цієї історичної постаті об’єднує в національній гордості різні суспільно-політичні сили. Багатогранний талант митця - поета, прозаїка, художника, графіка, громадського діяча, філософа, фольклориста - на відстані часу виграє ще яскравішими барвами.

   Його життя - це вічна боротьба, страждання і віра, розмаїття почуттів, що переповнювали душу і народжували поетичні та художні шедеври, перед якими нині в шанобі схиляється світ. Ім’я Тараса Шевченка підносить нашу державу на кілька щаблів вище в очах світової спільноти. Як символ нації він водночас є планетарним явищем, бо геніальність не має кордонів. Безсмертні шевченківські рядки не втратили актуальності в часовому просторі;  багато з них віддзеркалюють сьогодення так, як і в  позаминулому сторіччі.

   За суворим поглядом  із  хрестоматійного портрета видатного українця  причаїлась вразлива душа людини, якій так і не судилось зазнати  повноти щастя  у своєму житті.  Підчас важко усвідомити, що його земний шлях обірвався, навіть не досягши піввікової межі, бо така глибока мудрість в  тих очах. Він здобув істинне безсмертя: слід Тараса Шевченка в історії людства, у формуванні світового мистецького арсеналу не знесуть вітри скороминучих модних віянь, не заметуть заметілі нових тенденцій. Це феномен, покликаний жити у віках!

 

 

 Голова   районної ради                                         Віктор Юрченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин