Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем туризму!

Переглядів: 393

Вітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму

Шановні прихильники туризму!

Шановна громадо!

27 вересня в Україні відзначається День туризму, який водночас є і Всесвітнім днем туризму.  

Напевне, когось ця дата залишить незворушним, але людям, для котрих туризм є стихією душі, вона промовистіше всіх слів, адже ними не передати  безкінечну глибину відчуттів.

І не так важлива кількість пройдених маршрутів та які відстані доводилось долати, адже це умовні поняття. Головним є стиль  життя – неспокійний, з нотками відчайдушності, що вперто кличе вперед.

Любов до туризму не знає жодних кордонів, вона підвладна людям різного віку, характеру, соціального статусу. Але однозначно об’єднує фізично витривалих, сильних духом, здатних жити не лише за власними принципами, а й приймати правила колективної гри. 

У наш час туризм переростає у справжню індустрію, активно розвиваються різні його напрямки, розбудовується туристична інфраструктура.

Тож щирі вітання вам, романтики доріг, хай таке чудове захоплення завжди приносить справжню насолоду, заряджає енергією, кличе до вічного пошуку. Завжди залишайтесь зі своїми яскравими мріями, затятістю, вмінням долати труднощі та перемагати себе. І якщо хтось всерйоз не сприймає це захоплення, того зайве переконувати, бо він навряд чи збагне такий порух серця.

Нехай світ манить ще невідкритими сторінками, вибухає справжніми емоціями, адже туризм – це водночас спорт, прекрасний відпочинок і неоціненна школа життя.

Голова  районної  ради                                                                            Віктор Юрченко

До всесвітнього дня туризму - Уманський національний університет садівництва

               

« повернутися до списку новин