Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

18 жовтня - День працівників харчової промисловості!

Переглядів: 61

                   Новини | Управління агропромислового розвитку Волинської  облдержадміністрації   

Шановні працівники харчової промисловості!

Шановна громадо!

18 жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості, встановлений  згідно з Указом Президента в серпні 1995 року.

Це – одна із найзатребуваніших суспільством галузей незалежно від форм власності та потужностей виробництва. Адже продукти харчування є не лише щоденною фізіологічною  потребою  людини, а й фактором соціального благополуччя.

Споживчий попит в сучасних умовах кардинально відрізняється від  того, що мав місце в такому ще недалекому дефіцитному минулому.

Сьогодні на перший план виходять вимоги покупців щодо поєднання в продукції якості, відповідності нормам, естетичності, смакових переваг, цінових критеріїв.

Висока конкуренція на ринку продовольчих товарів диктує свої жорсткі умови виробникам, спонукає їх знаходити шляхи удосконалення, новаційні підходи, запускати креативність, модернізувати виробництво,  що загалом йде на користь споживачу.

Тож наші щирі вітання і сердечна вдячність всім причетним до цього свята!

Хай ніколи не полишає вас натхнення, прагнення постійно відшліфовувати фахову майстерність, вкладати золоті краплі знань та незаперечну цінність досвіду в створення конкуретноздатної  продукції, яка даватиме людям не лише гастрономічну насолоду, а й підійматиме настрій та підтримуватиме життєвий тонус.

Справжнього відчуття щастя вам, яскравих мрій, професійної творчості, родинного затишку, глибокого задоволення життям!

Нехай незалежно від ситуації кожен день дає надію, життєвий шлях освітлюється людською вдячністю, віра та любов допомагають впевнено крокувати вперед!

Голова районної ради                                                           Віктор Юрченко                                                         

Вітаємо працівників харчової промисловості із професійним святом! —  UkrmillersМужские букеты в Харькове - Заказать Букет для Мужчины из Еды, Алкоголя

« повернутися до списку новин