Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Завершилась Спартакіада серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області

Переглядів: 482

 

     4 травня на Полтавському стадіоні «Динамо» відбулися фінальні змагання Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

     Депутатів-спортсменів привітали голова обласної ради Олександр Біленький, голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександр Алексюк та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

     Змагалися  депутати на спортивних майданчиках Полтави з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

     Команда Семенівського району зайняла в підсумку шосте загальнокомандне місце. Відстояли звання чемпіонів області наші тенісисти  Тетяна Тарапунець та Олександр Гетьман.  Слід відзначити дебютанта змагань Ольгу Дреєву, яка посіла друге місце в змаганнях із шахів.

     Окрім переможців та призерів, також щиро дякуємо депутатам, які відстоювали загальнокомандну честь нашого району: Віктору Юрченку, Юрію Черевику, Сергію Семигреєнку, Валерію Книшу, Володимиру Костяному, Сергію Губаренку, Валерію Макошко, Сергію Тіщенку, Артуру Симоняну, Тетяні Ритченко,  Михайлу Митусу, Артему Даценку  та відповідальним за органзацію і підготовку до змагань: головному спеціалісту районної ради Павлу Кобильченку і голові Семенівського ВФСТ "Колос" Олександру Пугачову..

« повернутися до списку новин