Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З професійним святом!

Переглядів: 313

 

 

Дорогі працівники соціальної сфери!

Шановна громадо!

        4 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Ваша служба – це зона доброти і милосердя, постійної турботи про тих, хто потребує допомоги та співчуття. Пропускати крізь серце людський біль та тривоги, простягати руку допомоги – це ознака вашої високої професійності.

       Незважаючи на нелегкі умови роботи як у фізичному, так і моральному вимірах завжди необхідно зберігати витримку і терпіння, вміння оперативно реагувати на звернення людей та сприяти врівноваженню їх емоційно-психологічного стану. В умовах суспільної нестабільності та незахищеності вразливих категорій населення ви своєю щоденною працею несете людям енергетику надії та впевненості в завтрашньому дні.

       Нехай і надалі ваш професіоналізм служить реальному втіленню соціальної політики нашої держави, підвищенню рівня життєзабезпечення громадян, формуванню цивілізованих стосунків між людьми.

        Впевнені, що сфера надання соціальних послуг постійно розвиватиметься і удосконалюватиметься для створення якомога більших зручностей у життєзабезпеченні громадян.

      Бажаю вам і вашим родинам затишку, добробуту, здоров’я, щастя, натхнення! Нехай здійснюються мрії, будуть світлими обрії життя, кожен день приносить відчуття радості та душевного піднесення!

Голова районної ради Віктор Юрченко

« повернутися до списку новин