Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Переглядів: 164

Результат пошуку зображень за запитом картинкидено працівників ЖКГ

Шановні працівники житлово-комунальної та побутової сфери!

Шановна громадо!

15 березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Зайвим буде переконувати у надзвичайній важливості такої багатогранної роботи для щоденного життя. Від професіоналізму цих працівників залежить вирішення як загальних проблем, так і створення зони комфорту для кожної людини.

Комунально-побутовий сервіс є невід’ємною складовою забезпечення стабільної суспільної життєдіяльності, що супроводжується як вагомими досягненнями, так і об’єктивими труднощами.

Тож, шановні працівники житлово-комунальної та побутової сфери, прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Хай в унісон часу постійно удосконалюється поле вашої діяльності, зростають можливості, зміцнюється матеріально-технічна база.  

Будьте творцями доброго настрою, і нехай подяка від людей стане для вас найвищою нагородою. Міцного здоров’я, злагоди в родинах, оптимістичного світосприйняття, комфорту душі; щоб завжди відчувалась підтримка близьких і друзів, не полишала впевненість, в серці розквітали квіти любові та надії!

 

Голова  районної ради                                               Віктор Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом картинкидено працівників ЖКГ

« повернутися до списку новин