Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Дорогі школярі, шановні вчителі і громадо!

Переглядів: 409

 

 

 

 

           Знову трепетна мелодія першого  дзвінка  кличе до країни знань   наших юних громадян - тих, кому через десятиріччя  розбудовувати нашу державу. І відправним пунктом всіх шляхів, постійних пошуків і сходжень завжди буде поріг рідної школи.

Найбільшими іменинниками цього світлого свята є першокласники. Їм – найтепліші посмішки і особлива увага, бо всі життєві висоти починаються з першого несміливого кроку.

Дорогі юні друзі, хай новий навчальний рік принесе вам  багато успіхів, приємних несподіванок,  стане черговою віхою змужніння і становлення. Не забувайте про те, що вчителі і батьки вірять у вас, тож  намагайтесь своєю наполегливістю, живою зацікавленістю в отриманні якісних знань виправдати їхні надії.

 Шановні вчителі! Ви йдете до своїх вихованців із  скарбницею мудрості та теплом серця. Сучасний освітній процес є досить складним, тож  нехай на цій важкій, не завжди вдячній дорозі буде якомога менше розчарувань. Терпіння вам, витримки, доброго, постійного прагнення до самовдосконалення!

         Шановна  громадо, хай свято знань принесе кожному радісні хвилини, майне світлим щемливим спогадом про  дитинство та юність.

Щастя, наснаги, оптимізму всім! В добру путь, наша юна зміно, до невичерпного джерела науки, до вічного багажу знань, до нових вершин!

 

 

 

 

 

Голова

районної ради                                                                           Віктор Юрченко

« повернутися до списку новин