Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

21 листопада - День Гідності та Свободи

Переглядів: 99

НСК «Олімпійський» відзначає День Гідності та Свободи — Офіційний сайт НСК  «Олімпійський»

Шановна громадо!

21 листопада, Україна відзначає одне зі знакових свят новітньої  історії – День Гідності та Свободи. Ця дата, змінивши шкалу цінностей та мотивацій, стала визначальною для переформатування свідомості людей та формування громадянського суспільства. 

Відчуття національної гідності, виборюваної на тернистих  історичних шляхах, завжди стояло серед найвищих пріоритетів українців. В переломний період 2013-2014 років весь  світ зримо відчув нашу незбориму стійкість і рішучість у відстоюванні демократичних цінностей та права  будувати життя  за принципом вільного вибору.

Світлом пам’яті завжди будуть ті, хто сплатив власним  життям за цілісність  та суверенітет України.

Прикладом честі, мужності,  самовідданості є захисники національних інтересів на східних рубежах нашої держави.

Події останніх років об’єднали український народ  довкола  прагнення жити за новими стандартами, зорієнтованими на європейський формат розвитку.

Консолідація суспільства  залишається провідним аргументом для збереження та примноження здобутків, зміцнення прогресивного світогляду на теренах волелюбної української ментальності.

Нехай спільна мета тісно згуртовує  нас  заради майбутнього держави, постійного нарощення  її потенціалу, посилення міжнародного впливу.

Хай збудеться палке бажання українців про мир  та злагоду на  нашій благодатній, багатій на  історичний спадок та  унікальні традиції,  землі!

Слава Україні! Героям слава!

 

Голова районної ради                                                      Віктор Юрченко

21 листопада – День гідності і свободи | Інститут післядипломної  педагогічної освіти | м.Київ

« повернутися до списку новин