Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Переглядів: 167

Результат пошуку зображень за запитом "картинки всеукраїнський день працівників культури"

Шановні  працівники культури, народні аматори! Шановна громадо!

9 листопада  відзначається  Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це професійне свято людей, які покликані нести світле духовне начало, об’єднувати різні  категорії  населення довкола  вічного та прекрасного мистецтва.

Життя невпинно рухається вперед, і це мотивує служителів культури йти в ногу з часом, поєднуючи європейскі тенденції з самобутньою українською ментальністю. Культура та мистецтво - невід’ємні складові нашого життєвого простору, вони мають незаперечний вплив на формування конкретної особистості і суспільної свідомості загалом, підіймають національну гідність, розширюють світогляд, активують думку, народжують ідеї.

Воістину невичерпна криниця народних талантів, яка увібрала в себе глибокі надбання віків.  Це прозоре джерело, що постійно збагачується  новаційними ідеями та перспективними проєктами.

Тож щиро вітаємо вас, працівники культури та  народні аматори! Щира вдячність за те, що даруєте нам пристрасть почуттів та політ душі!  

Нехай творчий неспокій завжди тримає вас на хвилі успіху, відкриває нові горизонти, сприяє активній популяризації  справжнього мистецтва. 

Хай життя вирує яскравими емоціями, наповнюється неординарними подіями, радісними зустрічами, здійсненими мріями! Міцного вам здоров’я, родинного благополуччя, ніжності, любові, високого натхнення, приємних подарунків долі!

        

Голова районної ради                                                                 Віктор Юрченко

                                                Результат пошуку зображень за запитом "картинки  синий букет"                                                                                                 

« повернутися до списку новин