Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!

Переглядів: 302

 

Результат пошуку зображень за запитом "картинки великодні"Шановна громадо!

   У прекрасну весняну пору, коли природа виходить на орбіту чергового витка оновлення, ми трепетно зустрічаємо величне і чисте свято Воскресіння Христового, що символізує перемогу добра, спонукає нас замислитися над сутністю буття, над вічними життєвими цінностями. 

  Основними вимірами свідомості і самооцінки людини в життєвому просторі мають стати принципи гуманізму, творення, прагнення до взаєморозуміння, щирості та  любові.

   Нехай кришталева мелодія великодніх дзвонів  забринить  на струнах душі, відізветься в серці  прагненням жити за законами совісті, нести  в цей світ ясні думки, творити  добрі справи. Хай  наше життя зазнає позитивних змін, заструменить джерелом нових життєстверджуючих ідей заради загального благополуччя та гармонії, яким би важким не видавався цей шлях.

  Щиро бажаємо щастя, здоров`я, злагоди, толерантності, здійснення сокровенних мрій; щоб  кожен день відкривався  новою  яскравою сторінкою, давав наснагу та енергію для святої віри у майбутнє. Нехай наша Україна  підіймається до  омріяних висот у європейському і світовому  просторах!

З Великоднем!  Христос Воскрес!

 

Голова  районної ради                                                                         Віктор  Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом "картинки пасхальний кошик"

« повернутися до списку новин