Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем захисника України

Переглядів: 80

День захисника України ? Картинки, листівки, привітання

Дорогі захисники України!

Шановна громадо!

14 жовтня наша держава відзначає День захисника. Захист рідної землі з прадавніх часів був для українців справою честі, а Покров Пресвятої Богородиці, який Православна церква відзначає цього ж дня, є глибоким обереговим символом для воїнства. Також на цю дату випадає День українського козацтва. 

Взаємозв’язок свят цілком логічний та незаперечний, тож урочистість дня наповнена особливим моральним змістом, що проростає з історичних глибин.

Наразі тема захисту державних інтересів має надзвичайно високу ціну, адже сьомий рік поспіль наші військовики відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Це суворе випробування на міцність, де наші  воїни - герої сьогодення в переораних болем гарячих донецьких степах з честю тримають естафету відваги, мужності, патріотизму, що в усі часи відзначало наш національний характер. Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав життя за Україну – сьогодні чи в минулі часи… І вкотре з гіркотою замислюємося, як же багато втрачає світ від того, що люди так і не навчилися вирішувати проблеми  без зброї, що на високій ноті обривається пісня життя…

Тож найщиріші вітання вам, шановні захисники всіх поколінь! Ви яскраво уособлюєте патріотизм, стійкість, мужність, незламну духовну силу, міць та надію суспільства!

Від усієї душі бажаємо, щоб берегла вас доля, дарувала здоров’я, стабільність, підіймала планку особистих перемог і досягнень!

Нехай завжди супроводжує оптимізм та впевненість у завтрашньому дні, у домівках буде злагода і гармонія, а над Україною пливуть мирні світанки!

Хай всіх нас захищає своїм Покровом Пресвята Богородиця, а серця відкриваються назустріч добру та творенню!

Голова районної ради                                                          Віктор Юрченко     

14 жовтня - День Захисника України - DITA                                            

 

« повернутися до списку новин