Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Святої Трійці!

Переглядів: 632

Бібліотека- філія №28 : День Святої Трійці

Шановна громадо!

7 червня православні християни відзначають Свято Трійці,  яке вшановує Отця, Сина і Святого Духа - три іпостасі  Бога, що існують в єдності. Саме на основі триєдиності грунтується християнська віра,  котра сповідує глибокі духовні цінності.

Напередодні, в Троїцьку батьківську суботу, щирим добрим словом та молитвою  поминають спочилих.

У народних традиціях, коріння яких сходить до християнських звичаїв, ці дні носять назву Зелених свят, що є символом життя, надії, тепла.

Запашна зелень та польові квіти в наших домівках підіймають душу на трепетну хвилю радості, ніжності, назустріч літньому буянню, адже Свята Трійця відзначається в чудову пору розквіту та щедрості природи.

Тож нехай це велике свято стане потужним стимулом для зростання духовної енергії, підвищення життєвого потенціалу людей, щоб втілювалися найкращі мрії і прагнення та творилось добро на нашій прекрасній землі!

Хай воно наповнює кожного яскравим світлом любові, підносить над всіма негараздами і щоденною суєтою у високий світ морального удосконалення, дарує здоров’я, мир, гармонію, затишок, натхнення, взаємоповагу, оптимізм, впевненість у майбутньому! 

 

Голова районної ради                                                                              Віктор Юрченко 

Картинки з Святою Трійцею 2019: гарні відкритки і листівки на ...

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин