Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Матері!

Переглядів: 574

                                     Картинки з Днем матері - красиві листівки українською мовою    

 Дорогі матері! Шановна громадо! 

Серед розмаїття свят на нашому календарі є особливо зворушливе, бо самою своєю суттю сходить до витоків життя. Це світлий  День Матері, котрий відзначається в другу неділю травня. 

Історично своєю появою воно завдячує американці Анні Джарвіс. На початку двадцятого століття на знак світлої пам’яті про свою матір, що передчасно пішла із життя, дівчина ініціювала встановлення Дня вшанування всіх матерів. 

Її підтримали на батьківщині, почин поступово було підхоплено іншими країнами, що глибоко закономірно, адже материнство не знає кордонів, національностей, часових рамок. 

В Україні День Матері офіційно відзначають з 1999 року, хоча споконвіків наша ментальність підносить Матір на високий п’єдестал як символ святості та берегиню родинного вогнища.

Мати - це першооснова, на якій тримається  планета, з неї починається світосприйняття людини. Самовідданість і всепрощення матерів не знають меж. Вся музика світу бере витік з материнської колискової, всі стежки ведуть у широкий світ із сердець матерів, безмежна сила їх любові здатна здолати будь-яку відстань… Материнська місія – це безцінний дар, вершина буття!

Дорогі матері, низький уклін за ваші  сповнені нескінченних турбот дні, недоспані ночі, вічну тривогу серця, за те, що у своїх долонях тримаєте світ!

Міцного вам здоров’я, глибокої вдячності від дітей, підтримки від рідних на всіх стежках та поворотах долі! Нехай здійснюються мрії, життя сповнюється приємними подіями, відчуття любові та щастя високо здіймають вас на крилах долі!

Хай світ завжди схиляється перед Матір’ю як незборимою духовною силою та священним оберегом земного життя!

 

Голова  районної ради                                                           Віктор Юрченко   

  Картинки и фото незабудок, букеты с незабудками                                                     

 

 

 

 

« повернутися до списку новин