Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

14 березня - День українського добровольця

Переглядів: 113

Результат пошуку зображень за запитом день добровольця

Шановні добровольці! Шановна громадо!

14 березня відзначається День українського добровольця.

Дата набула такого статусу за рішенням Верховної Ради у 2017 році як вшанування захисників територіальної цілісності та суверенітету України. Саме цього дня 2014 року 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, відкриваючи цим нові сторінки сучасності.

Але як історичне явище добровольчий  рух вже давно впевнено  посідає своє вагоме місце у світовій та вітчизняній історіях. На українських теренах – це Запорізька Січ, легіон Січових стрільців,  друга світова війна, потужні волонтерські течії…

Постмайданний добровольчий рух  –  приклад ідейної послідовності, глибокої відданості національним інтересам, боротьби за гідне майбутнє нашої держави. Патріотична налаштованість та самовідданість добровольчих батальйонів  стали початком створення якісно вищої, досконалішої системи  обороноздатності держави, нарощення бойового потенціалу, моральної стійкості наших воїнів. Хоча більш за все ми прагнемо миру, щоб на рідній українській землі не  вибухали снаряди і не здригалися серця людей.

Низько схиляємо голови перед добровольцями, які загинули, прийнявши на себе підступний удар неочікуваної війни…

Щира вдячність всім, хто за покликом душі, з глибоким почуттям патріотизму став на захист суверенітету України  та її кордонів на східних рубежах! Хай Україна розбудовується як сильна і впливова держава!

 

Голова районної ради                                                        Віктор Юрченко    

Результат пошуку зображень за запитом день добровольця                                             

 

 

 

« повернутися до списку новин