Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Переглядів: 574

22 червня-День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ...

Дорогі ветерани! Шановна громадо!

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Того червневого дня незабутнього сорок першого життя враз злетіло зі звичної орбіти. Ще кровились рани народу від голодомору, репресій, інших драматичних подій першої половини двадцятого століття, а вже нова страшна біда в особі  лютого нацизму чорним крилом нависала над нашою землею. Хоча хто тоді міг передбачити весь трагізм та катастрофічний масштаб майбутніх непоправних втрат?!

Тож в цей день український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, чиє життя обірвала Друга світова війна - як на ратних полях, так і серед цивільного населення. Незміряним горем увірвалась вона в кожну домівку, кромсаючи серця, ламаючи долі, застилаючи світ чорним кольором розлук.

Нехай вічно горить в наших душах свіча святої пам’яті! Честь і слава визволителям, хто дожив до наших днів!  Уклін тим, хто оберігав рідну землю в тилу та шана дітям війни!

На тлі сучасних бойових дій на сході України,ми особливо гостро та проникливо усвідомлюємо ціну миру, свободи та гідності.  

Масштабний всенародний подвиг кров’ю і болем, героїзмом і незламністю духу навічно вписаний у велику книгу української історії. Хай ніколи не повторюються гіркі уроки минулого!

 

Голова районної ради                                                   Віктор Юрченко

Львів відзначає день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни ...

 

 

 

« повернутися до списку новин